Hakkımızda

LAZERCOPY Hakkında
 
LazerCopy olarak müşterilerimize cihaz satışı, cihaz kiralama ve teknik destek gibi hizmetler sunmaktayız. Firmamız, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda temin etmenizi sağlar. Müşteri Destek Servislerimiz ve genel anlamda müşterilerimizin memnuniyeti en çok önemi verdiğimiz konudur. Diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak, bizimle ilk irtibatınızda çözüme ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz alanlarında uzman müşteri destek ekiplerimiz, tüm sorunlarınıza ilk irtibatta çözüm üretebilirler. 
 
Vizyonumuz
 

Uluslararası sektörde ,Türkiye öncelikli olmak üzere, tüm dünya genelinde en yüksek standartları sunup yenilerini oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü firmalardan biri olmak.

 
 
Misyonumuz
 

Kuruluşumuzdan bu zamana kadar geçen süreçte sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetlerini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu amaç doğrultusunda, sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak ve içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, AR-GE çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma amacımız misyonumuzun bir parçasıdır.

 
 
Kalite Politikamız
 

LazerCopy olarak teknolojinin ve bilimin tüm olanaklarını kullanan yenilikçi ve inovatif bir yaklaşım içerisinde, müşterilerine katma değer sağlayan bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Sektörde yurt içinde ve yurt dışında uluslararası şirketlerle rekabet edebilecek çağdaş bir kurum olmayı amaçlamaktayız. Bütün bunların ışığında vermiş olduğu hizmetlerde dünya standartlarını hedefleyen şirketimiz, tüm personelinin tam nitelikli ve alanında uzman olmasına da dikkat ederek, bulunduğu ülkeye ve topluma her anlamda katkı sağlayan modern bir şirket olma yolunda ilerlemektedir. 

Bu yolculuğumuzda başarıya ulaşabilmek için;


  • Kaliteyi, Bilimsel Yaklaşımı referans alan,
  • Yenilikçi odaklı AR-GE anlayışıyla rekabet gücü olan,
  • Çalışma ve kurum kültürü ortamı ve koşulları ile personelini mutlu eden,
  • Ürün ve süreçlerini sürekli iyileştiren, kaliteyi amaç edinen
  • İlgili standartlar ve mevzuatları kusursuz uygulamaya çalışan,

bir kalite yönetim sistemini oluşturmak, uygulamak ve sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

 
 

© 2021 - Lazercopy